ПРО НАС

Компанія «Автолюкс» знаходиться на ринку понад 20 років, спеціалізується на продажі якісних товарів відомих брендів, і оригінальних виробників автозапчастин та аксесуарів. Ми пропонуємо Вам широкий вибір товарів для задоволення потреб найвибагливіших покупців, та надамо пораду досвідченого фахівця, працюємо індивідуально з кожним клієнтом. Найголовнішою метою компанії є максимальне задоволення потреб клієнта. Девіз компанії: «Якість – це коли повертаються клієнти, а не продукція».

Магазин «Автолюкс»-допомагає своїм клієнтам підібрати необхідні запчастини та поставляє їх в найкоротший термін. Ми спеціалізуємось на продажі продукції високої якості та підтримуємо гарантійні зобов'язання. Наші спеціалісти запропонують необмежений вибір запчастин.

Гуртовня «Автолюкс» забезпечує потреби професіоналів автомобільного бізнесу. Наші клієнти – станції технічного обслуговування автомобілів, магазини автозапчастин, підприємства з власними парками автомобілів.

Спеціалісти гуртовні фахово діагностують проблеми клієнтів, консультують і здійснюють точний підбір запчастин, враховуючи особливості і побажання кожного покупця. Висококваліфіковані кадри – одна з визначальних конкурентних переваг нашого підприємства.

«Автолюкс» поставляє повний спектр автодеталей, авто аксесуарів, мастильних матеріалів і технічних рідин. Практично забезпечується необмежений вибір комплектуючих до легкових автомобілів і мікроавтобусів іноземного і вітчизняного виробництва.

Потреби клієнтів задовольняються в найкоротші терміни:
за рахунок постійної наявності широкого асортименту автозапчастин на складах гуртовні у Рівному;
за рахунок експрес - поставки замовних позицій безпосередньо від виробників із різних країн.

Здійснюється доставка замовленого товару по Рівному і за його межами. Завжди своєчасна, завжди зручна для клієнта.

Індивідуальні умови співпраці для постійних клієнтів:
- гнучка система знижок;
- індивідуальний графік доставок;
- програми кредитування;
- бонусні системи;
- програмне забезпечення: управлінські облікові програми і програми по підбору запчастин;
- профільна інформаційна підтримка.