НЕОБМЕЖЕНИЙ ВИБІР АВТОЗАПЧАСТИН
24.08 - Вихідний. 26.08 - перевізники не працюють, замовлені товари отримаєм з 28.08
"АКЦІЙНА ЕСТАФЕТА АВТОЛЮКС-2018"
30 Верес 2018 в 19:27
"Акційна естафета  Автолюкс-2018" 
Гуртівня автотоварів "Автолюкс"  для постійних клієнтів знову  дає можливість отримання додаткової вигоди від співпраці.
Пропонуємо Вам стати учасником  "Акційної естафети  Автолюкс-2018"  і   отримати  корисні, цінні  та дуже цінні призи. 
"Акційна естафета Автолюкс-2018" складається із трьох етапів.
Етап 1:  жовтень 
Етап 2:  листопад 
Етап 3:  грудень
На кожному етапі учасники отримають певний заліковий бал, який залежить від рівня виконання клієнтом акційної  "домовленості  з Автолюкс" в цьому місяці.
"Домовленість  з Автолюкс" - це визначена сума закупки клієнта за місяць, яка гарантує отримання приза етапу. Ця сума визначається для кожного учасника "Акційної естафети Автолюкс-2018" окремо, на основі статистики його попередніх закупок  у "Автолюкс".
Розмір особистої "домовленості  з Автолюкс" перед кожним етапом  у письмовій та усній формі Вам повідомлять: уповноважений клієнт-менеджер "Автолюкс" та менеджер інформаційної служби "Автолюкс".
 
Виконання "домовленості  з  Автолюкс" в %  визначить заліковий бал, який отримає клієнт на кожному етапі акційної естафети.
Наприклад, виконання "домовленості  з  Автолюкс" на 107% принесе клієнту на цьому етапі 1,07 залікового балу, а виконання на 97% - 0,97 залікового балу.
 
Після кожного етапу  призи отримають всі  клієнти,  які на цьому етапі виконали "домовленість  з Автолюкс" на 100% і більше.
По сумі балів  трьох етапів визначаться абсолютні переможці "Акційної естафети  Автолюкс-2018".  Вони отримають суперпризи.
Які призи призначено для кожного з трьох етапів  та три суперпризи "Акційної естафети  Автолюкс-2018" буде названо особисто клієнтам, які приймуть запрошення до участі в естафеті.
 
Внесемо елемент гри в наші трудові будні!
Поділимось прибутком і станемо багатшими!
Всі новини