РЕМКОМПЛЕКТИ LUK 18 Трав 2020 в 12:04

Ремкомплект LukGearBox - це унікальний продукт на ринку підшипників трансмісії, який немає аналогів. За допомогою комплекту LukGearBox можливо відремонтувати типові несправності механічних коробок передач, коробок передач з подвійним зчепленням і диференціалів. Особливістю ремкомплекту Luk GearBox є використання оригінальних деталей.

Кожен комплект LuK GearBOX є адаптованим до конкретного типу коробки передач та містить усі компоненти, що необхідні для вирішення типових причин поломок. До складу комплектів, крім підшипників входять ущільнювачі, стопорні кільця, сальники та інші важливі компоненти, потрібні для усунення несправностей у вузлах трансмісії. Це ті компоненти, котрі безпосередньо впливають на ресурс агрегату та точність увімкнення передач, тому що будь-який перекос валу через знос підшипника обов'язково призведе до порушення роботи синхронізаторів, труднощів при увімкненні та фіксації передач.

Ремкомплект Luk GearBox став результатом програми розробки комплекту для популярної коробки передач концерну VAG-02T, яка розпочалась у 2014 році. Ефективність та актуальність такого продукту спонукала інженерів Schaeffler продовжити розробку таких комплектів для інших автомобілів, і на сьогодні є 52 артикули для ремонту трансмісій різних типів автомобілів. Розвиток програми не зупиняється, що дозволяє постійно поповнювати асортимент новими комплектами Luk GearBox.

Переваги ремкомплектів LuK GearBOX:

  • кожен комплект містить всі необхідні компоненти для професійного ремонту коробки передач;
  • в основі комплектів LuK GearBOX покладений систематичний аналіз виявлення типових пошкоджень для кожного типу коробки передач;
  • усі компоненти ремкомплекту відповідають якості первинної комплектації.
Всі новини